Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında çalışma hayatına başlayan Özel PEDAMED Psikiyatri Tıp Merkezi / Kurumsal Çözüm Birimi, bireylere ve kurumlara özgü çözümler üretmek, eğitim ve gelişimlerine katkı sağlamak, kurumlara tüm İKA fonksiyonlarında danışmanlık hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur. Bu doğrultuda bilgi ve deneyimini daha çağdaş bir platformda sunmayı hedeflemiştir.

Bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerimiz, kurumsal ihtiyaçlar belirlenerek ve bu ihtiyaçlara özel olarak verilmektedir.

Misyonumuz

Bilgi ve yaratıcılığa dayalı, çözüm odaklı, hızlı ve etkin sistemler geliştirmek; “Güvenilir”, “Saygın” ve “Etik Değerlere Bağlı” profesyonel kadromuzun bilgi, birikim ve deneyimleri doğrultusunda müşterilerimizin taleplerini karşılamak; gelişim ve deneyimlerine öncü olmak; çözüm üreten, yaratıcı, yenilikçi bir kurum olmak amacıyla hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterileri için değer yaratan, değişen ihtiyaçlarını yüzde yüz hizmet kalitesi ile sunan, bilgiye önem veren, yaratıcı bir şirket olarak kurumsal ve bireysel gelişim konusunda güvenilir, saygın, kaliteli ve çağdaş hizmet sunan bireysel ve kurumsal gelişim şirketleri arasında yer almaktır.

Temel Değerlerimiz

Sunduğu hizmetlerde “Kalite”, “Dürüstlük”, “Gizlilik”, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ve “İş Etiği” PEDAMED Psikiyatri Özel Tıp Merkezi / Kurumsal Çözüm Birimi’nin temel değerleridir.

Pedamed Hakkında

SGK anlaşmalı olan Psikiyatri Merkezimizde, hafta içi saat 09:00-18:00 ve cumartesi günleri saat 09:00-18:00 arasında hizmet vermekteyiz. Psikiyatrik görüşmeler ve ilaç tedavisi, Bireysel Psikoterapi, Grup Terapisi, Evlilik Terapisi (Çift Terapisi) ve Cinsel Terapiler Uzman kadromuzla en etkili biçimde ve büyük bir özveri ile verilmektedir.

Merkezimizde tüm psikolojik testler (WISC-R Zeka Testi, Kişilik Testleri, MMPI, Rorschach Testi, Zeka Testleri vb.) uzman psikologlar tarafından yapılmaktadır. Çocukluk yaşından yetişkinliğe kadar ortaya çıkabilecek tüm psikolojik sorunlara yardımcı olmayı görev biliyoruz.

Merkezimizde SGK geçerlidir. Az bir katılım payı ödeyerek psikiyatri uzmanlarımızca muayene edilebilir ve yazılacak ilaçları SGK anlaşmalı tüm eczanelerden alabilirsiniz.